ZX-DC24200D-2T
5 0 yorum
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
durum:
miktar:
Özellikler
  • ZX-DC24200D-2T, yapay görme sistemi uygulamalarına yönelik 200 W yüksek güçlü, çift kanallı bir ışık kaynağı denetleyicisidir. Yüksek parlaklıkta görsel inceleme senaryolarında aydınlatma stabilitesine yönelik uygulama gereksinimlerini karşılayarak endüstriyel ışık kaynakları için istikrarlı ve verimli güç kaynağı ve parlaklık kontrolü sağlayabilir. Ürün 2 bağımsız çıkışı destekler ve farklı türdeki görsel ışık kaynaklarına ve çift istasyonlu algılama sistemlerine esnek bir şekilde uyarlanabilir.
Genel boyutlar
ZX-DC2465D-2T
modeli modeli ZX-DC24200D-2T
isim Işık kaynağı denetleyicisi
Fiziksel özellikler giriş voltajı
AC100-240V 50/60Hz
Çıkış voltajı 16~24V
Tek kanallı anma akımı
3A
Çıkış toplam akımı
8A
Aşırı akım koruma eşiği
8.3A
Çıkış kanalı
2/4/6/8 kanal
Modülasyon seviyesi
Seviye 0-255
Harici tetikleme yöntemi
Tamamen olumlu veya olumsuz
Harici tetikleme gecikmesi
<40us
Harici tetikleme voltajı 5-24V
Uzaktan kontrol yöntemi RS232 seri iletişim
çalışma ortamı Sıcaklık: 0-40°C Nem: %20~85 RH (atomizasyon olmadan)