ZX-DC24200D-2T
5 0 reviews
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
publica;
quantitas;
Features
  • ZX-DC24200D-2T 200W summus potentiae fons duplicalis canali luminis est moderatoris machinae applicationis systematis visi. Firmam et efficacem vim praebere potest copiam ac splendorem moderandi ad fontes lucis industriales, applicatio requisita occurrens ad stabilitatem illustrandam in missionibus visionis inspectionis altae splendoris. Productum 2 outputationes independentes sustinet ac molliter aptari potest ad varias rationes lucis visualis et systemata duplicata detectionis.
altiore dimensionibus
ZX-DC2465D-2T
exemplar exemplar ZX-DC24200D-2T
nomen Lucis fons moderatoris
Specificationes corporis initus voltage
AC100-240V 50/60Hz
Output voltage 16~24V
Unius channel rated current
3A
Output totalis current
8A
Overcurrent praesidio limina
8.3A
Output channel
canales 2/4/6/8
Modus gradu
Level 0-255
Externi felis modum
Prorsus affirmativa vel negativa
Externi felis mora
<40us
Externi felis voltage 5-24V
Remota modum imperium RS232 Vide communicationis
operating amet Temperature: 0-40° C Umor: 20~ 85% RH (sine atomization)