ZX-DC24200D-2T
5 0 ulasan
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
nyatakan:
kuantiti:
Ciri-ciri
  • ZX-DC24200D-2T ialah pengawal sumber cahaya dwi saluran berkuasa tinggi 200W untuk aplikasi sistem penglihatan mesin. Ia boleh menyediakan bekalan kuasa dan kawalan kecerahan yang stabil dan cekap untuk sumber cahaya industri, memenuhi keperluan aplikasi untuk kestabilan pencahayaan dalam senario pemeriksaan visual kecerahan tinggi. Produk ini menyokong 2 output bebas dan boleh disesuaikan secara fleksibel kepada pelbagai jenis sumber cahaya visual dan sistem pengesanan dwi-stesen.
Dimensi keseluruhan
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24200D-2T
nama Pengawal sumber cahaya
Spesifikasi fizikal voltan masukan
AC100-240V 50/60Hz
Voltan keluaran 16~24V
Saluran tunggal dinilai semasa
3A
Jumlah arus keluaran
8A
Ambang perlindungan arus lebih
8.3A
Saluran keluaran
2/4/6/8 saluran
Tahap modulasi
Tahap 0-255
Kaedah pencetus luaran
Benar-benar positif atau negatif
Kelewatan pencetus luaran
<40kami
Voltan pencetus luaran 5-24V
Kaedah kawalan jauh Komunikasi bersiri RS232
persekitaran operasi Suhu: 0-40°C Kelembapan: 20~85%RH (tanpa pengabusan)