ZX-DC24200D-2T
5 0 recenzji
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosena
  • AC 100-240 V 50/60 Hz
  • 16 ~ 24 V
państwo:
ilość:
Cechy
  • ZX-DC24200D-2T to dwukanałowy kontroler źródła światła o mocy 200 W i dużej mocy do zastosowań w systemach wizyjnych. Może zapewnić stabilne i wydajne zasilanie oraz kontrolę jasności przemysłowych źródeł światła, spełniając wymagania aplikacji dotyczące stabilności oświetlenia w scenariuszach kontroli wizualnej o wysokiej jasności. Produkt obsługuje 2 niezależne wyjścia i można go elastycznie dostosować do różnych typów źródeł światła widzialnego i dwustanowiskowych systemów detekcji.
Wymiary całkowite
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24200D-2T
nazwa Kontroler źródła światła
Specyfikacje fizyczne napięcie wejściowe
AC 100-240 V 50/60 Hz
Napięcie wyjściowe 16 ~ 24 V
Prąd znamionowy pojedynczego kanału
3A
Całkowity prąd wyjściowy
8A
Próg zabezpieczenia nadprądowego
8,3A
Kanał wyjściowy
2/4/6/8 kanałów
Poziom modulacji
Poziom 0-255
Metoda wyzwalania zewnętrznego
Całkowicie pozytywne lub negatywne
Zewnętrzne opóźnienie wyzwalania
<40 nas
Zewnętrzne napięcie wyzwalające 5-24 V
Metoda zdalnego sterowania Komunikacja szeregowa RS232
środowisko operacyjne Temperatura: 0-40°C Wilgotność: 20~85% RH (bez atomizacji)