ZX-DC24200D-2T
5 0 léirmheas
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomóis
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
luaigh:
cainníocht:
Gnéithe
  • Is rialtóir foinse solais dé-chainéil ard-chumhachta 200W ard-chumhachta é ZX-DC24200D-2T le haghaidh feidhmchláir chórais fís meaisín. Féadann sé soláthar cumhachta cobhsaí agus éifeachtach agus rialú gile a sholáthar d'fhoinsí solais tionsclaíocha, ag comhlíonadh na gceanglas iarratais ar chobhsaíocht soilsithe i gcásanna iniúchta amhairc ard-ghile. Tacaíonn an táirge le 2 aschur neamhspleácha agus is féidir é a oiriúnú go solúbtha do chineálacha éagsúla foinsí solais amhairc agus córais braite dé-stáisiúin.
Toisí foriomlána
ZX-DC2465D-2T
samhail samhail ZX-DC24200D-2T
ainm Rialaitheoir foinse solais
Sonraíochtaí fisiceacha voltas ionchuir
AC100-240V 50/60Hz
Voltas aschuir 16~24V
sruth rátáilte cainéal amháin
3A
Aschur sruth iomlán
8A
Tairseach cosanta forshrutha
8.3A
Cainéal aschuir
2/4/6/8 cainéil
Leibhéal modhnú
Leibhéal 0-255
Modh truicear seachtrach
Go hiomlán dearfach nó diúltach
Moill truicear seachtrach
<40us
Voltas truicear seachtrach 5-24V
Modh rialaithe iargúlta RS232 cumarsáid sraitheach
timpeallacht oibriúcháin Teocht: 0-40°C Taise: 20~85% RH (gan atomization)