ZX-DC24200D-2T
5 0 recenzija
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
stanje:
količina:
Značajke
  • ZX-DC24200D-2T je dvokanalni kontroler izvora svjetlosti velike snage od 200 W za aplikacije sustava strojnog vida. Može pružiti stabilno i učinkovito napajanje i kontrolu svjetline za industrijske izvore svjetlosti, ispunjavajući zahtjeve primjene za stabilnost osvjetljenja u scenarijima vizualnog pregleda visoke svjetline. Proizvod podržava 2 neovisna izlaza i može se fleksibilno prilagoditi različitim vrstama izvora vizualnog svjetla i sustavima detekcije s dvije stanice.
Ukupne dimenzije
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24200D-2T
ime Regulator izvora svjetlosti
Fizičke specifikacije ulazni napon
AC100-240V 50/60Hz
Izlazni napon 16~24V
Nazivna struja jednog kanala
3A
Ukupna izlazna struja
8A
Prekostrujni zaštitni prag
8.3A
Izlazni kanal
2/4/6/8 kanala
Razina modulacije
Razina 0-255
Metoda vanjskog okidača
Potpuno pozitivno ili negativno
Odgoda vanjskog okidača
<40us
Vanjski napon okidača 5-24V
Metoda daljinskog upravljanja RS232 serijska komunikacija
operativno okruženje Temperatura: 0-40°C Vlažnost: 20~85%RH (bez atomizacije)