ZX-DC24200D-2T
5 0 resensies
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
meld:
hoeveelheid:
Kenmerke
  • ZX-DC24200D-2T is 'n 200W hoëkrag dubbelkanaal-ligbronbeheerder vir masjienvisiestelseltoepassings. Dit kan stabiele en doeltreffende kragtoevoer en helderheidsbeheer vir industriële ligbronne verskaf, wat voldoen aan die toepassingsvereistes vir beligtingsstabiliteit in hoë helderheid visuele inspeksie scenario's. Die produk ondersteun 2 onafhanklike uitsette en kan buigsaam aangepas word vir verskillende soorte visuele ligbronne en dubbelstasie-opsporingstelsels.
Algehele afmetings
ZX-DC2465D-2T
model model ZX-DC24200D-2T
naam Ligbronbeheerder
Fisiese spesifikasies insetspanning
AC100-240V 50/60Hz
Uitsetspanning 16~24V
Enkelkanaal gegradeerde stroom
3A
Uitset totale stroom
8A
Oorstroombeskermingsdrempel
8.3A
Uitsetkanaal
2/4/6/8 kanale
Modulasie vlak
Vlak 0-255
Eksterne sneller metode
Heeltemal positief of negatief
Eksterne sneller vertraging
<40 ons
Eksterne snellerspanning 5-24V
Afstandbeheer metode RS232 seriële kommunikasie
bedryfsomgewing Temperatuur: 0-40°C Humiditeit: 20~85%RH (sonder atomisering)