ZX-DC24200D-2T
5 0 arvostelua
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16-24V
osavaltio:
määrä:
Ominaisuudet
  • ZX-DC24200D-2T on 200 W:n suuritehoinen kaksikanavainen valonlähdeohjain konenäköjärjestelmäsovelluksiin. Se voi tarjota vakaan ja tehokkaan virransyötön ja kirkkauden säädön teollisuuden valonlähteille ja täyttää valaistuksen vakauden vaatimukset korkean kirkkauden visuaalisissa tarkastuksissa. Tuote tukee kahta erillistä lähtöä ja se voidaan joustavasti mukauttaa erilaisiin visuaalisiin valonlähteisiin ja kaksiasemaisiin tunnistusjärjestelmiin.
Kokonaismitat
ZX-DC2465D-2T
malli malli ZX-DC24200D-2T
nimi Valonlähteen ohjain
Fyysiset tiedot tulojännite
AC100-240V 50/60Hz
Lähtöjännite 16-24V
Yksikanavainen nimellisvirta
3A
Ulostulon kokonaisvirta
8A
Ylivirtasuojakynnys
8.3A
Lähtökanava
2/4/6/8 kanavaa
Modulaatiotaso
Taso 0-255
Ulkoinen laukaisumenetelmä
Täysin positiivinen tai negatiivinen
Ulkoinen laukaisuviive
<40 us
Ulkoinen laukaisujännite 5-24V
Kaukosäätimen menetelmä RS232-sarjaliikenne
toimintaympäristö Lämpötila: 0-40°C Kosteus: 20-85 %RH (ilman sumutustumista)