ZX-DC24200D-2T
5 0 ביקורות
  • ZX-DC24200D-2T
  • לומוסן
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
מְדִינָה:
כַּמוּת:
תכונות
  • ZX-DC24200D-2T הוא בקר מקור אור דו-ערוצי בעל הספק גבוה של 200W עבור יישומי מערכת ראיית מכונה. הוא יכול לספק אספקת חשמל ובקרת בהירות יציבה ויעילה עבור מקורות אור תעשייתיים, תוך עמידה בדרישות היישום ליציבות תאורה בתרחישי בדיקה חזותית בהירות גבוהה. המוצר תומך ב-2 יציאות עצמאיות וניתן להתאים אותו בצורה גמישה לסוגים שונים של מקורות אור חזותיים ומערכות זיהוי תחנות כפולות.
מידות כוללות
ZX-DC2465D-2T
דֶגֶם דֶגֶם ZX-DC24200D-2T
שֵׁם בקר מקור אור
מפרט פיזי מתח כניסה
AC100-240V 50/60Hz
מתח מוצא 16~24V
זרם מדורג לערוץ בודד
זרם כולל פלט
סף הגנה מפני זרם יתר
8.3A
ערוץ פלט
2/4/6/8 ערוצים
רמת אפנון
רמה 0-255
שיטת טריגר חיצונית
לגמרי חיובי או שלילי
השהיית טריגר חיצוני
<40 לנו
מתח הדק חיצוני 5-24V
שיטת שלט רחוק תקשורת טורית RS232
סביבת הפעלה טמפרטורה: 0-40°C לחות: 20~85%RH (ללא אטומיזציה)