ZX-DC24200D-2T
5 0 vélemény
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
állami:
mennyiség:
Jellemzők
  • A ZX-DC24200D-2T egy 200 W-os, nagy teljesítményű, kétcsatornás fényforrásvezérlő gépi látásrendszerekhez. Stabil és hatékony tápellátást és fényerőszabályozást tud biztosítani az ipari fényforrások számára, teljesítve a világítás stabilitására vonatkozó alkalmazási követelményeket nagy fényerejű vizuális ellenőrzési forgatókönyvek esetén. A termék 2 független kimenetet támogat, és rugalmasan illeszthető különböző típusú vizuális fényforrásokhoz és kétállomásos érzékelőrendszerekhez.
Teljes méretek
ZX-DC2465D-2T
modell modell ZX-DC24200D-2T
név Fényforrás vezérlő
Fizikai specifikációk bemeneti feszültség
AC100-240V 50/60Hz
Kimeneti feszültség 16~24V
Egycsatornás névleges áram
3A
Teljes kimeneti áram
8A
Túláramvédelmi küszöb
8.3A
Kimeneti csatorna
2/4/6/8 csatorna
Modulációs szint
Szint 0-255
Külső trigger módszer
Teljesen pozitív vagy negatív
Külső trigger késleltetés
<40us
Külső indítófeszültség 5-24V
Távirányító módszer RS232 soros kommunikáció
működési környezet Hőmérséklet: 0-40°C Páratartalom: 20-85%RH (porlasztás nélkül)