ZX-DC24200D-2T
5 0 arotake
  • ZX-DC24200D-2T
  • Lomosen
  • AC100-240V 50/60Hz
  • 16~24V
āhua:
rahinga:
Ngā āhuatanga
  • Ko te ZX-DC24200D-2T he 200W te mana teitei o te rua-whakawhitinga rama rama mo nga tono punaha tirohanga miihini. Ka taea e ia te whakarato i te mana kaha me te pai o te mana me te mana marama mo nga puna rama ahumahi, te whakatutuki i nga whakaritenga tono mo te pumau o te rama i roto i nga tirohanga tirohanga tirohanga. E tautoko ana te hua i nga putanga motuhake e 2, ka taea te urutau ki nga momo puna marama ataata me nga punaha rapu teihana-rua.
Te rahinga whanui
ZX-DC2465D-2T
tauira tauira ZX-DC24200D-2T
ingoa Kaiwhakahaere puna marama
Nga whakaritenga a-tinana ngaohiko whakauru
AC100-240V 50/60Hz
Ngaohiko putanga 16~24V
Hongere kotahi kua whakatauhia te naianei
3A
Putanga katoa o naianei
8A
Paepae whakamarumaru o te au
8.3A
Hongere putanga
2/4/6/8 hongere
Te taumata whakanekeneke
Taumata 0-255
Tikanga keu o waho
Tino pai, kino ranei
Roa keu o waho
<40tatou
Ngaohiko keu o waho 5-24V
Tikanga mana mamao RS232 korero rangatū
taiao whakahaere Te Mahana: 0-40°C Haumākū: 20~85%RH (kare he atomization)